O dílnách napsali

“Dobrý den, paní Malá,mnohokrát děkujeme za Vaši čtenářskou dílnu. Máte ji velmi dobře připravenou, umíte děti zaujmout a motivovat. Moc se mi líbilo, jaké úkoly jste pro děti zvolila, pracovaly soustředěně, bylo vidět, že jste je zaujala a téma je baví. Velmi dobrý ohlas mám i od maminek dětí, také jim se líbila Vaše práce s dětmi, hlavně pak trpělivost, vstřícnost a milé chování. Věřím, že tohle nebylo poslední setkání s Vámi a Vaší prací. Budeme se těšit na příště.:-D”

(Mgr. Romana Rýcová, knihovna Boršov nad Vltavou)

“Stejně jako John Ruskin řekl: „Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla.“ jsem i já věděla, že udělám vše pro to, aby i můj syn knihy miloval. Čtenářská dílna slečny Evičky je obdivuhodná z více hledisek. Fandím všem, kteří nejdou s proudem a trendem naší přetechnizované době a tak trochu, jako podivíni ctí stará moudra. Evička ve své dílně dokáže zábavnou formou děti vtáhnout do děje, namotivovat je ke čtení a vypravování. Můj syn čtenářský kroužek miluje a rozhodně se do něj bude ještě dlouho vracet.”

(Ivana a Artík Hájkovi, České Budějovice)

“Náš syn Alex se do čtenářského klubu paní Petelíkové těší každé ponděli. Dětí vždy čeká zajimavý a dobře připravený program. Klub děti motivuje a rozvíjí jejich další zájem o čtení. Doporučujeme.“

(JUDr. Jana Hrstkova, maminka čtenáře ze ZŠ na nám. Curieových)

“Eva je v naší škole průvodkyní světem četby. Je velmi kreativní, přichází s vlastními nápady. Vytváří kvalitní materiály. Děti učí pozitivnímu postoji ke knížkám a čtení. Eva přistupuje k dětem respektujícím způsobem, nikomu nic nevnucuje, ale získává děti pro četbu svým vlastním nadšením a příkladem. Děti se pod jejím vedením čtenářsky rozvíjejí a tuto cestu si užívají.”

(Klára Štěpánková, ředitelka Soukromé ZŠ Viva Bambini)